آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
انواعِ دستگاه ضد عفونی کننده گروه مهندسی الماس  – صنایع روشنایی الماس

انواعِ دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک و نیمه اتوماتیک گروه مهندسی الماس 

به یاری خداوند متعال و به پاس قدردانی از زحمات بی پایان کادر درمان در مقابله با ویروس کرونا ، شرکت الماس عزم خود را به تولید محصول ضد عفونی کننده که پاشش آن به صورت نیمه اتومات و تمام اتومات است جزم کرده  تا بتواند کمکی به جلوگیری از فراگیری سریع این ویروس کشنده باشد.

دستگاه‌ ضد عفونی کننده الماس  در انواع مختلفی از جمله رنگ طرح و زمان پاشش اختصاصی و دریافتی قابل تنظیم است که با توجه به نیاز سازمانی، اداری، یا شخصی تهیه و خریداری می‌شوند. دستگاه ضد عفونی دست هوشمند الماس از اجزا مختلف از جمله پدالی ، دیسپنسر ضد عفونی کننده دست ، دستگاه اسپری ضد عفونی کننده هوشمند دست و … است اما نوع تکنولوژی به کار برده شده در انواع دستگاه‌ ضد عفونی کننده عامل مهمی در انتخاب و خرید آن است. تکنولوژی به کار رفته در دستگاه ضد عفونی کننده می ‌تواند با بهره‌ گیری از اشعه باشد یا استفاده از مواد مایع یا گاز مانندِ ضد عفونی کننده دست و بدن، یا در واقع دست و لباس. پس بهره‌گیری از هر کدام از این مواد و تکنولوژی‌ها می‌ تواند در کاربرد و قیمت دستگاه ضد عفونی کننده نیزتاثیر فاحش و قابل ملاحظه ای داشته باشد. مثلا حجمِ مخرن و تعداد پاشش یا داشتن و نداشتن چشمی و حسگر قطع کردن افشانه یا تنظیم آن، می تواند از جمله شاخص هایی باشد که در قیمت دستگاه ضد عفونی کننده تاثیر خواهد داشت. انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست هوشمند و معمولی و … در فروشگاه‌های مختلف به فروش می ‌رسد که خریدار ابتدا باید هدف خود را از خرید این دستگاه ها مشخص کند و سپس به خرید آن اقدام نماید. چنان چه دستگاه قرار است در اداره، بیمارستان، مدرسه، کارخانه، و مراکز مختلف دیگر برای ضد عفونی کردن دست کارکنان مورد استفاده قرار گیرد، خرید دستگاه خاصی مورد نظر است، و اگر نیاز به ضد عفونی کردن سطوح، لباس، و وسایل نیز مورد نظر است، نوع انتخاب متفاوت خواهد بود. تنوع دستگاه ضد عفونی کننده با توجه به دو فاکتور به مرحله تولید انبوه می رسند. اول هدف‌های مختلف و دوم شکل و تکنولوژی متغیر، دو فاکتوری هستند که در تولید جا مایع های ضد عفونی کننده دست نقش به سزایی دارند.

almaslight led lights ریسه لامپ ال ای دی لامپ هاو پرژکتور های ضد ویروس و باکتری فوق کم مصرف ضد آب و ریسه بلوطی جهت اعیاد و مراسم مذهبی با قیمت مناسب با کیفیت عالی لامپ ها و پرژکتور های ضد ویروس و باکتری ضد عفونی کننده دست نیمه انوماتیک و تمام انوماتیک الماس دارای مخزن و طراحی الماسین      

به عنوان مثال انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست، دست و اشیاء، دست و سطوح، سطوح، و حتی دستگاه ضد عفونی کننده موبایل نیز از جمله انواع دستگاه ضد عفونی کننده است. این دستگاه ها به دو نوع تقسیم میشوند :

–دستگاه ضد عفونی کننده دست با استفاده از مواد ضد عفونی کننده
–دستگاه ضد عفونی کننده دست UV
 

دستگاه ضد عفونی کننده پاششی یا افشانه ای دست را نیز می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد که عبارتند از:

در زبانِ تجارتِ بهداشتی، به این نوع دستگاه‌ها دستگاه محلول پاش نیز گفته می‌شود. دستگاه ضد عفونی دست پدالی چنان ‌که از نامش مشهود و پیدا است، پدالی برای فشردن و استفاده از مایعِ درون آن دارد. اما دستگاه اسپری ضد عفونی کننده هوشمند دست به صورت اتوماتیکِ چشمی‌دار است و چون سنسور حساس دارند نیاز به پدال ندارد و سنسور آن، به صورتِ هوشمندانه قرار گرفتن دست را در جلوی دستگاه تشخیص می‌دهد و خود کارعملِ پاشش و افشاندن را محقق می کند. اما از طرفی دیگر، دستگاه‌های ضد عفونی کننده خودشان به دو گروه اساسی تقسیم میشوند که شاملِ :

شاید در تمامِ این سال ها، تازه در موقعیتِ فعلی معنایِ حقیقیِ شرایطِ حساسِ کنونی را با تمامِ عصب های مغز و استخوانمان درک کنیم! در شرایط کنونیِ حضور داریم که خرید و فروش دستگاه ضد عفونی کننده مایع ضد عفونی کننده الماس، مرکز توجه بسیاری از فروشگاه‌های حضوری و آنلاین قرار گرفته. به دلیل نیاز بالای جامعه و مردم به انواع این دستگاه‌های ضد عفونی کننده ، می‌توان آنها را در هر مرکز فروشی مشاهده کرد.

almaslight led lights ریسه لامپ ال ای دی لامپ هاو پرژکتور های ضد ویروس و باکتری فوق کم مصرف ضد آب و ریسه بلوطی جهت اعیاد و مراسم مذهبی با قیمت مناسب با کیفیت عالی لامپ ها و پرژکتور های ضد ویروس و باکتری ضد عفونی کننده دست نیمه انوماتیک و تمام انوماتیک الماس دارای مخزن و طراحی الماسین

این شرایط، گزینه‌های متنوعِ خرید و فروش را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به عنوان مثال، استفاده از دستگاه محلول پاش در بسیاری از ادارات و مراکز خدماتی معمول است. دستگاه ضد عفونی کننده لباس در ورودی اداره‌ها نصب می‌شود تا هنگام ورود ارباب رجوع، لباس و کیف آنها ضد عفونی شود . دستگاه ضد عفونی کننده وسایل و به طور خاص دستگاه ضد عفونی کننده موبایل نیز وسایلی مثل دسته‌ کلید و گوشی تلفن همراه و کیف را ضد عفونی می‌کنند. علاوه بر نکته‌های مذکور و یاد شده، مسائل دیگری را نیز مثل مناسب ‌تر بودن هرکدام از این دستگاه‌ها برای موارد خاص باید در نظر گرفت.

مثلا دستگاه ضد عفونی کننده اشعه UV، با استفاده از تکنولوژی استفاده از اشعه فرابنفش به خوبی دست و وسایل را ضد عفونی می‌کند و از مزایایِ دیگرش این است که این کار را ، بدونِ بو و پخش مواد شیمیایی در محیط انجام میدهد. اما از طرفی هم به مرور زمان و بر اثر استفاده مکرر، برای پوست بدن ایجاد آسیب و مشکل می‌کند به گونه ای که تاثیراتش بعد از گذشت زمان به صورتِ اثرات پوستی ظهور میکند و دردسر ساز می شود. ولی در عینِ حال و با تمامِ این اوصاف، بهترین و مؤثرترین و خیال آسوده دستگاه ضد عفونی کننده برای سطوح و وسایل است!

 

قیمتِ دستگاه ضد عفونی کننده دست الماس

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست کاملا بسته به نیاز شما متفاوت است. به صورت اجمالی و با توجه به نیازِ مبرمِ جامعه به دستگاه ها و محلول های ضد عفونی کننده، شما می توانید با توجه به نیازتان این ابزار را در قیمت ها و سایز های متنوع پیدا کرده و تهیه کنید. این رنجِ قیمت به وضوح در محصولات مشهود است. برای مثال دیسپنسر های تمام فلزی و ضد عفونی کننده دستی داریم  اما از طرفی هم دستگاه های ضد عفونی کننده هوشمند و حرفه ای موجود است که قیمتش از ۱ میلیون تومان تا ۲ میلیون تومان در تَغیّر است. اما چه چیزی باعث این تفاوتِ قیمتِ فاحش میانِ دو دستگاهی که هر دو یک کارِ واحد را انجام می دهد وجود دارد؟

یک almaslight led lights ریسه لامپ ال ای دی لامپ هاو پرژکتور های ضد ویروس و باکتری فوق کم مصرف ضد آب و ریسه بلوطی جهت اعیاد و مراسم مذهبی با قیمت مناسب با کیفیت عالی لامپ ها و پرژکتور های ضد ویروس و باکتری ضد عفونی کننده دست نیمه انوماتیک و تمام انوماتیک الماس دارای مخزن و طراحی الماسین

دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند بدون نیاز به تماس دست و به صورت کاملاً خودکار عمل می‌کند. این دستگاه دارای قسمت چشمی است که به محض قرار دادن دست‌ها در قسمت زیر آن، شروع به پاشیدنِ محلول ضدعفونی ‌کننده می‌ کند. قطرات محلول بر روی سطح دست‌ های شما به اندازه‌ی کافی پاشیده می‌شود. در نتیجه تمامی میکروب ‌ها و ویروس‌ها را از بین می‌برد.

دستگاه های ضد عفونی کننده  فضای زیادی را اشغال نمی ‌کند و بر روی دیوار نصب می‌شود. این ابزار می‌ تواند برای اماکن عمومی از جمله هتل‌ها، بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی، فرودگاه‌ ها، دانشگاه‌ ها، کارخانجات، رستوران ‌ها و … استفاده شود. هر دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند، به اندازه‌ی ۵ لیتر محلول ضدعفونی کننده ظرفیت دارد. بنابراین ۵ هزار بار قادر به ضدعفونی کردن دستِ کاربران است. پس می توان گفت که این دستگاه در هر بار اسپری کردن محلول ، ۱ سی سی پخش می کند. یکی از مزیت های قابلِ احترامِ این ابزار ها ، افشاندنِ محلول زیر یک ثانیه است که همین عمل به مانند کاتالیزوری عمل می کند وسبب تسریعِ افزایشِ پروسه ضد عفونی کردن می شود. همچنین این ابزار های ضد عفونی کننده ، پیش از اتمامِ محلول هشدار می دهد!

 

 

 اما مزیتِ بزرگِ استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند چیست؟ قطعا دست‌ها مهم‌ ترین قسمت بدن هستند که با میکروب‌ ها سر و کار دارند. شما زمان ورود به یک مکان عمومی ابتدا با دست خود درب را باز می‌کنید و سایر قسمت‌ های این مکان را لمس می‌کنید. دست دادن به دیگران، لمس کردن سطوح و وسایل (حتی یک دکمه آسانسورِ کوچک) می‌تواند عامل ابتلا به بیماری‌های مسری شبیه به کووید ۱۹ باشد. این در حالیست که اگر دست ‌ها قبل از ورود به مکان عمومی ضد عفونی شوند، میکروب‌ها به داخل این مکان راه پیدا نمی‌کنند. همچنین مراجعین می‌ توانند قبل از خروج از ساختمان دست ‌های خود را ضدعفونی کنند تا میکروب‌ها را به دوشِ خود نکشیده و با خود به خارج حمل نکنند! این دستگاه ها بدون تماس دست به شما خدمت ارائه می دهند. به این معنا که کاربران مجبور نیستند بر روی دکمه فشار دهند تا دست ‌شان ضد عفونی شود و همین لمس کردنِ دکمه خودش ناقلی برای ویروس باشد.

به صورت کلی می توان اثبات کرد که ، تماس نداشتن دست با دستگاه برای ضدعفونی کردن باعث حفظ سلامت تمامی کاربران (غیرناقل) می‌شود. همچنین به دلیل نداشتن دکمه و فرآیند پیچیده‌ی نحوه استفاده، همه‌ی مراجعین می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند. مقرون به صرفه بودن از دیگر مزیت‌های دستگاه های ضدعفونی کننده هوشمند است. به طوری که محلول ضدعفونی کننده تنها به اندازه نیاز بر روی دست پاشیده می‌شود. چرا که اثبات شده، استفاده‌ی بیش از حد از محلول های آنتی ویروس، به پوستِ انسان آسیب های جدی می‌رساند. تصور نکنید که دستگاه های هوشمندِ این چنینی، تنها کاربردشان در اماکنِ عمومی مثلِ هایپر مارکت ها و بانک ها و ادارات می باشد. این دستگاه ها آنقدر کاربردی هستن که حتی در منازل هم قابل استفاده باشند. پس شما حتی در خانه هم می‌توانید یکی از این دستگاه‌ها را در ابتدای ورودی خانه نصب کنید. به محض ورود به خانه ساکنین می‌توانند دست‌های خود را با کمک ضدعفونی کننده های هوشمند و حرفه ای از آلودگی بزدایند. مطمئناً استفاده از چنین دستگاهی، ضدعفونی کردنِ مداوم دست‌ها را بعد از ورود به خانه راحت ‌تر می‌کند. این ابزارها جای زیادی را اشغال نمی‌کند و حتی برای خانه‌ هایی که متراژ پایین دارند نیز، قابل استفاده است.

almaslight led lights ریسه لامپ ال ای دی لامپ هاو پرژکتور های ضد ویروس و باکتری فوق کم مصرف ضد آب و ریسه بلوطی جهت اعیاد و مراسم مذهبی با قیمت مناسب با کیفیت عالی لامپ ها و پرژکتور های ضد ویروس و باکتری ضد عفونی کننده دست نیمه انوماتیک و تمام انوماتیک الماس دارای مخزن و طراحی الماسین

 

 

اما چه چیزی داخلِ یک دستگاه ضد عفونی کننده الماس است که محلولِ ساطع شده از آن همانند سپری آنتی ویروس عمل می کند و شما را نجات می دهد؟ ترکیبی اعجاب آور از اتیل الکل، گلیسیرین، کربومر، تری اتانول، پروپان بوتان، پنتانول، بنز الکونیوم رقیق شده بهداشتی و انسانی، پروپیلن، گلایکول، آب دیونیزه و اسانس، ترکیبِ غالبِ محلول ها و ژل های بهداشتی است که در اشکالِ مختلف در اختیار ما قرار می دهند.

ترکیبِ شیمیایی این عناصر باهم، می تواند هر ویروسِ درد سر سازی را از روی سطحِ دستانِ آلوده شما از بین ببرد. هر چند که محققان توصیه می کنند در صورت آلودگی غیر نرمال و بیش از حدِ دستان تان، محلول های ضد عفونی کننده پاسخ گویِ از بین بردنِ ویروس نیستند و باید ابتدا سطحِ دست را با آب و صابون بشوئید. ولی اگر آب و صابون در اختیار نداشته باشیم، از طرفی هم آلودگی دستانمان آنقدر شدت و حدت نداشته باشد و تنها بخواهیم برای محکم کاری و اطمینانِ خاطر دستانمان را از آلودگی پاک کنیم، آن موقع باید چه واکنشی از خودمان نشان دهیم؟

در شرایط و جوِ متشنجی که این ویروس از لحاظِ روانی بر جامعه حاکم کرده، وجود دیسپنسر های ضد عفونی کننده دست در هر جایی می تواند تزریق کننده آرامش باشد. هر چند که در این روز ها باید رفت و آمدِ روزانه خود را به قلیل ترین حدِ ممکن کاهش دهیم، اما فرض کنید که برای خرید مایحتاجِ روزانه خود، مجبور شدید که از خانه خارج شوید.  بعد از خروج، در کنارِ دربِ آسانسور با یک دیسپنسرِ ضد عفونی کننده پدالی مواجه میشوید. یا برای یک گره پیش آمده مالی مجبور می شوید به بانک مراجع کنید و در آن جا باز هم بایک دستگاه ضد عفونی کننده دست، این بار از جنسِ هوشمندش مواجه می شوید. تازه در این گونه شرایط است که انسان ها با دیدن این گونه دستگاه هایِ مایع حیات سازی، احساسِ مصونیت و امنیت جانی می کنند.

همان طور که در مثال اشاره شد، جا مایع های ضد عفونی کننده دست انواع متنوعی دارند که با تجربیاتِ درخشانش در سال های اخیر، در باکیفیت ترین و مناسب ترین قیمت آن ها را ارائه می دهد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست با یک سال گارانتی و قابل استفاده در صنایع ، امکن اداری و استفاده در مدارس و تجهیزات تجاری و فروشگاه است  دارای مخزن و دارای لایه روی پدال برای احساس رضایت شما روی پدال است .

دستگاه دیواری ضد عفونی کننده دست بصورت کاملا اتومات و بدون دخالت دست و با سنسور و لیزر کار میکند. بصورت دیواری با مخزن لیتری می باشد. دستگاه ضد عفونی کننده هم پاشش مواد کم چگالی مانند الکل را دارد و هم پاشش ژل با چگالی بالاتر را بدرستی انجام می دهد. با هر بار شارژ دستگاه تا ۴۰۰ نفر را می توان ضد عفونی کرد. سری دستگاه که اسپری مایع از آنجا انجام میشود با تشخیص دست توسط سنسورها از فاصله ۲۰ سانتی متری پاشش را انجام می دهد. با توجه به فاصله ۲۰ سانتی متری و پاشش اتومات امنیت افراد از نظر بهداشت ۱۰۰ درصد حفظ می شود. شما در مکانهای پر رفت و آمد، ادارات، مراکز آموزشی، ساختمانها، برج ها، هایپر استارها و سایر ارگانهای دولتی و خصوصی میتوانید از این دستگاه بهرهمند شوید. بدنه ی آن از جنس فولاد با رنگ کوره ای ثابت می باشد.

دارای حسگر قوی و نور ال ای دی

حجم مخزن دلخواه و 2 لیتری به صورت پیش فرض

دارای دکمه خاموش و روشن

دارای حالت روشن بودن دایم دستگاه نوع پاشش: پودری برای اسپری کردن بیش از 5000 بار دارای یکسال گارانتی الماس ارسال رایگان به سرتاسر ایران تخفیف ویژه همکار دستگاه ضد عفونی کننده در مدل ها و درحجم مخزن ها در گروه مهندسی الماس تولید و عرضه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی رایگان با ما در تماس باشید.

# ضد عفونی کننده هتل ها و #اماکن تجاری # دستگاه ضد عفونی کننده#

الماس لیفت # الماس پرو # اسپری الکل # تجهیزات نظافتی# الماس لایت #

 
Cresta Help Chat
با الماس لایت در ارتباط باشید